філія

ВІННИЦЬКИЙ ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ

ДП МОУ ЦПІ


flag

Сфера діяльності.

Згідно з ліцензією містить у собі всі види інженерних вишукувань, проектних і інжинірингових робіт у будівництві.

Інститут надає наступні послуги у проектуванні:

інженерні пошуки; топографо-геологічні вишукування; еколого-геологічні пошуки; містобудівна документація; житлові і громадські будівлі та споруди; промислові підприємства, виробничі будівлі та споруди; адміністративні і побутові будинки, склади, спеціальні спорудження; інженерні мережі і системи; реконструкція будівель та споруд, посилення та відновлення конструкцій і основ; розробка проектів для складних умов будівництва; розробка спеціальних розділів проектів; технологічне проектування; експертиза проектної документації; інжиніринг і послуги в будівництві; функції генерального розроблювача і підрядника.

Колектив інституту почав створюватися у 1966р з відділу комплексного проектування 397 Військпроекту, на фондах якого відповідно до директиви начальника Головного штабу Збройних Сил України від 24.12.92 р. № 115/1/8177 був сформований Вінницький проектний інститут МО України. Наказом Міністра оборони України з 25.11.97 року № 424 проведена реорганізація інституту в ДП МО України “ВПI“.

 

Виконує:

усі види робіт, пов'язані із розробкою проектно-кошторисної документації на об'єкти житлово-комунальної сфери, об'єкти виробничого призначення, спеціального призначення МО України та об'єкти, мережі інженерного забезпечення.

Основні напрями діяльності:

проектування об'єктів промислового і житлового будівництва, об'єктів спеціального призначення для замовників; проектування підприємств будівельної індустрії; розробка типових проектів, проведення наукове–дослідницьких, проектно–конструкторських, у тому числі проектних (включаючи проектно–кошторисні, проектно–пошукові, проектно–технологічні і проектно–дослідницькі роботи); проведення експертиз і консультацій за профілем основній діяльності; розробка, впровадження і реалізація програмних засобів в області систем автоматизації проектних робіт.

Географія робіт.

Основний обсяг робіт виконується інститутом для регіону, що включає території Вінницьких, Житомирської, Хмельницької областей. Але мобільність, оперативність і висока кваліфікація працівників інституту дає можливість успішно співробітничати з замовниками Кіровоградських, Луганських, Одеських, Ровенської, Чернівецької і Сумської областей.

«Ві́нницький прое́ктний інститу́т»

– Державне підприємство Міністерства оборони України, яке проектує об'єкти цивільного та спеціального призначення, а також готує проектно-кошторисну документацію на будівництво об'єктів соціального та військового призначення у Хмельницькому, Житомирі, Києві, Бердичеві, Рівному, Луцьку, Вінниці, Сумах та інших містах України. Розташоване у м. Вінниці.